Język: pl  en  de  ru

Fitpark i ścieżki zdrowia

02.11.2012

Zapraszamy do odwiedzenia usystematyzowanej podstrony na temat plenerowych urządzeń fitness i siłowni zewnętrznych. Ponieważ wiele osób nie trafiało do naszej oferty Fitpark umieściliśmy nowy link w nagłówku strony głównej, by łatwiej dotrzeć do urządzeń przeznaczonych nie tylko dla dzieci.

Prezentowana oferta to przede wszystkim komponenty pozwalające tworzyć ścieżki zdrowia i siłownie zewnętrzne. Asortyment podzielony został na 2 grupy produktowe, które wciąż rozwijamy:

1) Zestawy sprawnościowe i zwinnościowe na place zabaw i nie tylko. W tej grupie jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każdy pomysł dotyczący ścieżki zdrowia bądź kompletu sprawnościowego w dowolnej formie.

2) Urządzenia do ćwiczeń fitness i siłowych na świeżym powietrzu – siłownie zewnętrzne. To propozycja profesjonalnego sprzętu, który spotykamy w salonach fitness i siłowniach. Urządzenia są przystosowane do montażu na zewnątrz, np. w parkach w przestrzeni ogólnodostępnej.

 

W trosce o zdrowie, dobrą kondycję oraz wyborną zabawę stworzyliśmy ofertę Fitpark, która zawiera ciekawe propozycje dla dorosłych oraz dzieci. W dwóch kategoriach produktowych umieściliśmy nasze komponenty. Pierwsza z grup skomponowana została z myślą o ścieżkach zdrowia i zestawach sprawnościowych dla najmłodszych, druga – w celu dostępu do urządzeń, z których można skomponować siłownie zewnętrzne dla starszej młodzieży i dorosłych. Proponujemy rozwiązania wyjątkowo bezpieczne i odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.Copyright © 2011 Ringpol Waldemar Kubiak - Bezpieczne Place zabaw - Radosna Szkoła
grafika: wiktorkolodziej.pl    realizacja strony www - wajcowicz.pl