Język: pl  en  de  ru

Urządzenia fitness - siłownie plenerowe i siłownie zewnętrzne

Nasza oferta obejmuje urządzenia do ćwiczeń siłowych oraz fitness na świeżym powietrzu (fitpark). Siłownie plenerowe pozwalają stworzyć przestrzeń, w której będzie można poprawić kondycję oraz sylwetkę. Jeżeli interesują Państwa siłownie zewnętrzne producent oferuje urządzenia, umożliwiające stworzenie na zewnątrz świetnie wyposażonego placu do ćwiczeń. Siłownie zewnętrzne to oferta sprzętu, przystosowanego do montażu między innymi: w parkach, w miejscach ogólnodostępnych, przy ośrodkach rehabilitacyjnych, na osiedlach.

Oferujemy urządzenia fitness, które stworzą profesjonalne siłownie zewnętrzne bądź ścieżki zdrowia. Aktywność na świeżym powietrzu jest jednym z istotnych elementów wczasów zdrowotnych, dlatego też rozwiązania, które proponuje producent siłowni zewnętrznych, znajdują zastosowanie przy obiektach wypoczynkowych nastawionych na rehabilitację, odchudzanie, poprawę kondycji, itp. Coraz więcej mieszkańców dużych i mniejszych miast także poszukuje przestrzeni do uprawiania sportów, dlatego nasze siłownie plenerowe można zauważyć na osiedlach oraz w parkach.

Nową linią produktów są zestawy do ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała (Kalistenika) - street workout. Zestawy te nadają się dla osób trenujących parkour i freerunningparkour. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentujemy kilkadziesiąt gotowych kompletów, które można rozbudowywać i zmieniać, korzystając z naszych modułów workout.

   Kliknij by zobaczyć więcej urządzeń
  siłownie zewnętrzne fitpark z Ringpolu

 
Copyright © 2011 Ringpol Waldemar Kubiak - Bezpieczne Place zabaw - Radosna Szkoła
grafika: wiktorkolodziej.pl    realizacja strony www - wajcowicz.pl