Język:       

Urządzenia fitness - siłownie plenerowe i siłownie zewnętrzne

Nasza oferta obejmuje urządzenia do ćwiczeń fitness i siłowych na świeżym powietrzu (fitpark). Pozwalają stworzyć na zewnątrz przestrzeń, gdzie można korzystać z profesjonalnych rozwiązań do poprawy sylwetki oraz kondycji. Siłownie zewnętrzne to zamknięta oferta konkretnego sprzętu, przystosowanego do montażu na przykład: w parkach w przestrzeni ogólnodostępnej, przy ośrodkach rehabilitacyjnych, na osiedlach.

Oferujemy profesjonalne urządzenia fitness, które pozwalają na stworzenie siłowni zewnętrznej bądź ścieżki zdrowia. Aktywność na świeżym powietrzu jest jednym z istotnych elementów wczasów zdrowotnych, dlatego też nasze rozwiązania znajdują zastosowanie przy obiektach wypoczynkowych nastawionych na rehabilitację, odchudzanie, poprawę kondycji, itp. Coraz więcej mieszkańców dużych i mniejszych miast poszukuje także przestrzeni do uprawiania sportów, dlatego też nasze siłownie plenerowe można zauważyć na osiedlach oraz w parkach.

Nową linią produktów są zestawy do ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała (Kalistenika ) - street workout, zestawy te nadają się dla osób trenujących parkour i freerunningparkour. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentujemy kilkadziesiąt gotowych zestawów, które można rozbudowywać i zmieniać korzystając z naszych modułów workout.

   Kliknij by zobaczyć więcej urządzeń
 

 
Copyright © 2011 Ringpol Waldemar Kubiak
grafika: wiktorkolodziej.pl    realizacja strony www - wajcowicz.pl