Język: pl  en  de  ru

Ringpol, producent placów zabaw

Linia produktów firmy RINGPOL została stworzona jako odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie rodzimego i europejskiego  rynku wyposażenia placów zabaw dla dzieci

Solidność, bezpieczeństwo i nasze wieloletnie doświadczenie, ubrane w elegancką i atrakcyjną formę, wzbudzającą zainteresowane zarówno architektów, inwestorów jak i firm specjalizujących się w budowaniu placów zabaw

Mając świadomość, iż zadowolenie klienta jest podstawowym warunkiem skutecznego funkcjonowania oraz dalszego rozwoju firmy,  naszym priorytetem jest podnoszenie standardów związanych z bezpieczeństwem i ochroną  dzieci korzystających z naszych placów zabaw. Nie zapominamy przy tym o nadrzędnym celu jakim jest radosna i bezpieczna zabawa dzieci oraz młodzieży. 

Tworząc paletę produktów staramy się wykorzystywać nowe rozwiązania technologiczne, celem wypracowania najlepszej oferty skierowanej do naszych odbiorców.

Niespotykane do tej pory wykorzystanie natrysku poliuretanowego na drewnianych elementach konstrukcyjnych zapewnia: 

  • dodatkową ochronę drewna przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, 
  • zabezpiecza przed powstawaniem głębokich pęknięć i odłupywania się drzazg, 
  • nadaje atrakcyjny i niepowtarzalny charakter urządzeniom zabawowym.
  • skutecznie zabezpiecza drewno przed starzeniem.
  • powłoka antypoślizgowa na platformach i trapach, pozwala na bezpieczną zabawę, nawet podczas deszczu, gdyż jest w pełni przepuszczalna dla wody.

Na etapie projektowania urządzeń zabawowych zamysłem naszych projektantów było stworzenie linii produktów umożliwiającej dowolną i niemal nieskończoną ilość możliwych  konfiguracji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zamysłów architektów i inwestorów.  

Cel został osiągnięty dzięki wypracowaniu modularnego systemu połączeń elementów składających się na poszczególne zestawy placów zabaw.

 
Copyright © 2011 Ringpol Waldemar Kubiak - Bezpieczne Place zabaw - Radosna Szkoła
grafika: wiktorkolodziej.pl    realizacja strony www - wajcowicz.pl