Język: pl  en  de  ru

Place zabaw dla dzieci

Jako doświadczony producent placów zabaw zapewniamy Państwu wiele produktów, które zainteresują dzieci. Oferujemy atrakcyjne i przede wszystkim bezpieczne place zabaw, na których przedszkolaki i starsze dzieci będą się świetnie bawić. W lewej zakładce znajdziecie Państwo gotowe place zabaw zaprojektowane przez naszych specjalistów, jak również pojedyncze urządzenia pogrupowane następująco: 

Place zabaw Ringpol, na ściance wspinaczkowej Przykładowe place zabaw

Są to gotowe zestawy zabawowe przygotowane przez naszych projektantów. Oczywiście, na życzenie klienta możliwe jest dostosowanie projektu do indywidualnych wymagań, jak również ukształtowania terenu. Jeżeli chcą Państwo nabyć place zabaw dla dzieci producent zapewni fachowe doradztwo. Bogata gama naszych urządzeń na pewno pozwoli Państwu wybrać odpowiedni zestaw komponentów. Wszystkie moduły na plac zabaw producent wykonuje z doskonałego drewna, które dodatkowo zabezpieczane jest za pomocą innowacyjnej metody natrysku poliuretanowego. Zapewnia on dodatkową ochronę drewnianych elementów i przedłuża ich żywotność. Tworząc plac zabaw producent dba o jakość poszczególnych komponentów, gdyż przekłada się ona na bezpieczeństwo dzieci. Urządzenia montowane są na nawierzchni ECO-PLAY, co w razie upadku znacząco obniża ryzyko urazów i kontuzji. Nawierzchnie ECO-PLAY są antypoślizgowe. Wszystkie nasze zestawy zabawowe spełniają surowe normy bezpieczeństwa potwierdzone atestami certyfikatami.

Przykładowe zestawy sprawnościowe

Dla bardziej wymagających dzieci stworzyliśmy zestawy sprawnościowe, które w znakomity sposób rozwijają koordynację ruchową najmłodszych. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie oraz modularnemu systemowi łączenia elementów możliwa jest dowolna konfiguracja elementów . Oczywiście zestawy montowane są również na bezpiecznej nawierzchni ECO-PLAY. Wszystkie komponenty spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa.

Huśtawki

Są to chyba najbardziej lubiane elementy placów zabaw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno huśtawki jedno jak- i dwustanowiskowe.

Bujaki

Podobnie jak huśtawki, bujaki są bardzo lubiane przez dzieci. W ofercie firmy Ringpol występuje wiele różnych modeli, które przypominają zwierzęta lub np. samochód.
 

Zapraszamy też do obejrzenia naszego katalogu w formie e-booka

klikając w ten link otworzy się karta z katalogiem w formie "PDF flash"
Copyright © 2011 Ringpol Waldemar Kubiak - Bezpieczne Place zabaw - Radosna Szkoła
grafika: wiktorkolodziej.pl    realizacja strony www - wajcowicz.pl