Język: pl  en  de  ru

Place zabaw w programie "Radosna Szkoła"

Od 2009 roku weszła w życie ustawa, która pozwala na uzyskanie dofinansowania lub zwrotu kosztów na inwestycje dla szkół podstawowych (klasy od I do III) oraz szkół muzycznych pierwszego stopnia. "Radosna Szkoła" jest hasłem przewodnim ustawy, dzięki której wiele placówek oświatowo-edukacyjnych może otrzymać wsparcie finansowe, w celu zapewnienia bezpiecznych warunków do nauki. Warto skorzystać z tej okazji ponieważ umożliwia ona zwrot kosztów inwestycji nawet w 100%.

W związku z programem, który ma potrwać do 2014 roku firma Ringpol przygotowała ofertę drewnianych placów zabaw dla dzieci. Umożliwiamy przy tym wybór z gotowych projektów, zaplanowanych przez naszych specjalistów oraz przygotowanie indywidualnych rozwiązań dostosowanych do wymagań klienta. Taką możliwość daje przede wszystkim modularny system komponentów, dzięki któremu możemy dowolnie łączyć elementy tworząc praktycznie nieskończenie wiele kombinacji.

Nasze place zabaw posiadają niezbędne atesty i certyfikaty a zatem spełniają surowe normy bezpieczeństwa, bez których otrzymanie wsparcia z programu rządowego nie jest możliwe.

Wykonaliśmy już wiele inwestycji, których efekty możecie Państwo zobaczyć przeglądając nasze dotychczasowe realizacje oraz referencje.

Warto zatem skorzystać z okazji i zapewnić dzieciom miejsce rozrywki z prawdziwego zdarzenia, dzięki któremu rozwiną przede wszystkim swoją sprawność i koordynacje ruchową.
Copyright © 2011 Ringpol Waldemar Kubiak - Bezpieczne Place zabaw - Radosna Szkoła
grafika: wiktorkolodziej.pl    realizacja strony www - wajcowicz.pl