najtrudniej jest zacząć…

Urządzenia do ćwiczeń

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu? Po co?

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób prowadzi siedzący tryb życia, pracuje w biurach, spędzając wiele godzin przed komputerem. Dlatego aktywność fizyczna na świeżym powietrzu powinna stać się ważnym elementem życia, dzięki któremu można zachować zarówno zdrowie, zgrabną sylwetkę, dobrą kondycję i samopoczucie. Jednymi ze sposobów na utrzymanie formy są ćwiczenia na siłowniach zewnętrznych oraz street workout. W ofercie produktów firmy Ringpol znajdziemy oba rodzaje urządzeń do ćwiczeń plenerowych i fitness, które pozwalają na stworzenie świetnie wyposażonego miejsca do różnego rodzaju aktywności. Urządzenia te montowane są m.in.: w parkach, miejscach ogólnodostępnych, na osiedlach, przy szkołach czy ośrodkach rehabilitacyjnych. Siłownie zewnętrzne coraz częściej można też spotkać przy ośrodkach wypoczynkowych, których oferta skierowana jest w stronę rehabilitacji, odchudzania i poprawy kondycji.

Urządzenia do street workout są natomiast nową linią produktów naszej firmy, ich funkcjonowanie opiera się na metodzie kalisteniki, a więc ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała. Zestawy te polecane są osobom trenującym parkour i freerunning. Mamy przyjemność zaprezentować filmik nagrany przez członków grupy Street workout Sanok, podczas ćwiczeń na naszym zestawie workout Słonne [w029c], zainstalowanego na sanockich Błoniach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Ringpol, znajdą w niej Państwo urządzenia do ćwiczeń, które pozwolą na stworzenie profesjonalnych siłowni zewnętrznych, a także kilkadziesiąt gotowych kompletów do street workout, które można rozbudowywać i zmieniać, korzystając z produkowanych przez nas modułów workout. Wszystkie urządzenia produkujemy zgodnie z normą PN-EN 16630.